O mnie

dr Małgorzata Naskręt

pedagog-terapeuta, trener rozwoju społeczno-emocjonalnego w zakresie profilaktyki zdrowia psychicznego dzieci, trener szkoły dla rodziców, metody EEG Biofeedback - komputerowego treningu umysłu oraz technik zapamiętywania i szybkiego czytania.


Od ponad 20 lat pracuję jako pedagog. Jestem terapeutą, nauczycielem, wykładowcą i trenerem z zakresu skutecznego uczenia się, zdrowia społeczno-emocjonalnego dziecka i świadomego samorozwoju. W swojej praktyce zawodowej miałam możliwość nauczania lub wspierania młodych ludzi na wszystkich poziomach edukacji od przedszkola poprzez szkołę podstawową, gimnazjum, liceum i studia. Na co dzień również wspieram rodziców w radzeniu sobie z trudnościami w wychowaniu dzieci oraz zachęcam ich do rozwoju osobistego. Moją pasją jest poznawanie ukrytych zasobów drzemiących w Naszych Mózgach. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu mogę pomóc Tobie i Twojemu dziecku odkryć jak skutecznie i samodzielnie uczyć się, zapamiętywać i rozwijać.

Od 9 lat prowadzę prywatną praktykę pedagogiczno-terapeutyczną, w której pomagam dzieciom w odkrywaniu własnego potencjału, rozwiązaniu problemów związanych z edukacją oraz uwierzeniu we własne możliwości. Stosuję w mojej pracy innowacyjne i niezwykle efektywne sposoby, min. metodę "biofeedback", dzięki której pokażę Tobie jak świadomie kontrolować swój mózg, jego pracę i skupienie. Jest to niezwykła szansa dla każdego, kto chce być bardziej świadomy swoich możliwości oraz chce odkryć własne predyspozycje, jednocześnie bazując na nauce i faktach.

Dowiedz się więcej o metodach i sposobach, jakich używam, aby pomagać rodzicom i ich dzieciom. Wykonaj pierwszy krok do stania się w pełni świadomym rodzicem!

Poznaj moje doświadczenie

20

Lat doświadczenia
w wykonywanym zawodzie

9

Lat prowadzenia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

9

Lat doświadczenia
jako trener EGG Biofeedbacku

120

Uśmiechniętych dzieci,
które uwierzyły w siebie

Poznaj moje publikacje, tworzone z myślą o rodzicach, którzy dbają o rozwój i wzrost kompetencji swoich dzieci.

Opinie i rekomendacje

 • Tata Piotr
  Zostałem samotnym ojcem 5-latki. Nie wiedziałam jak sobie radzić z dzieckiem. W co się bawić i jak się bawić? Co czytać wieczorem córce do snu? I co zrobić kiedy Zuzia grymasi i nie chce ubierać się rano przed wyjściem do przedszkola? Dzięki przyjaciółce trafiłem do pani Małgosi, która wspierała mnie w moich poczynaniach. Dzięki jej doświadczeniu mogę cieszyć się ponownie z ojcostwa. Jestem pewniejszy, nie boję się stawiać córce granic, zdecydowanie więcej się śmiejemy. Znalazłem też czas dla siebie, którego nie umiałem wygospodarować. Bardzo dziękuję za nowe spojrzenie na moją i córki sytuację. Polecam zagubionym rodzicom rozmowę ze specjalistą panią Małgorzatą.
  Tata Piotr
 • Młoda mama 6-latka
  Mieliśmy z mężem bardzo duże problemy z zachowaniem syna w domu i w przedszkolu. Byliśmy już w kilku miejscach, ale nic nie pomagało. Panią Naskręt poleciła nam nauczycielka syna. Wiosną zaczęliśmy uczęszczać na spotkania z panią Naskręt. Dowiedzieliśmy się jak pracować nad poprawą zachowania u syna. Jak wzmacniać jego dobre zachowania, a co robić gdy jest niegrzeczny. Byliśmy zaskoczeni, gdy wskazówki okazały się słuszne! Nadal trzymamy się wytycznych. Nasz syn złagodniał, można z nim dojść do porozumienia. Teraz już wiemy jak z nim postępować. Współpraca z pedagogiem okazała się słuszna. Polecam!
  Młoda mama 6-latka
 • Mama Ani i Wojtka
  Syn miał trudności z uczeniem się. Siedział nad książkami godzinami, a efekty były „trójkowe”. Zapisałam Wojtka na zajęcia „Jak się uczyć?” do pani Małgorzaty Naskręt. Syn zaczął przygotowywać się na bieżąco do szkoły, a czas przygotowywania się do sprawdzianów uległ zdecydowanemu skróceniu, a co najważniejsze syn zaczął dostawać lepsze oceny! Nigdy bym się nie spodziewała, że młodsza o dwa lata córka też będzie chciała, abym zapisała ją na zajęcia do pani Małgorzaty. Dla mnie jako mamy pani Małgorzata również miała wytyczne. Nie zdawałam sobie wcześniej sprawy, że rodzic nie jest tylko od poganiania dziecka do nauki. Od rodzica wiele zależy. Bardzo dziękuję za wsparcie całej naszej rodziny.
  Mama Ani i Wojtka
 • Rodzice Wojtka
  Wojtek ma 13 lat i stwierdzoną dysleksję oraz duże problemy z koncentracją uwagi, do tego ma za sobą trudne przeżycia emocjonalne. Szukając pomocy wśród rodziny i znajomych dotarliśmy do starszego kuzynostwa, które uczęszczało na zajęcia do pani Małgorzaty Naskręt, i które poleciło nam metodę biofeedback. Zdecydowaliśmy się na trening umysłu. Obecnie Wojtek kontynuuje sesje. Na ten czas można zauważyć u niego poprawę nastroju, jest bardziej witalny i potrafi się czasem skupić nawet przez pół godziny.
  Rodzice Wojtka
 • Basia
  Zapisałam nasze 14-letnie bliźniaki na trening umysłu do pani Małgorzaty Naskręt, aby zdobyły umiejętność szybszej i efektywnej nauki. U syna i córki zaobserwowaliśmy poprawę koncentracji, łatwiejsze przyswajanie wiedzy oraz to, że stali się pogodniejsi. Widząc pozytywne zmiany u naszych dzieci postanowiłam sama zapisać się na sesje biofeedbacku do pani Małgorzaty, gdyż w wieku 44 lat i po 25 latach postanowilam sama się dokształcać. Zależało mi na poprawie koncentracji uwagi, abym mogła szybciej się uczyć. Sesje treningowe pomogły, zaliczyłam wszystkie egzaminy! Jako, że prawie rodzinnie uczęszczaliśmy na spotkania z biofeedbackiem, to mogę z przekonaniem polecić tę formę pracy nad polepszeniem koncentracji uwagi i szybszą naukę.
  Basia
  mama bliźniaków
 • Aneta
  Mój syn urodził się z zespołem wad i jest dzieckiem niepełnosprawnym intelektualnie. Od początku walczyliśmy o jego rozwój i odpowiednią opiekę, zarówno medyczną jak i edukacyjną. Bartosz miał wielkie szczęście, że na początku swojej szkolnej drogi trafił na Panią Małgosię. Zawsze będę to podkreślać i nigdy jej tego nie zapomnę. To ona pomogła mu nabrać pewności siebie, sprawiła że stał się ambitny, obowiązkowy i zaczął się rozwijać. Chętnie jechał do szkoły i równie chętnie jeździł na zajęcia indywidualne do ośrodka Pani Małgorzaty Naskręt, gdzie najpierw miał zajęcia ogólnorozwojowe, a później dodatkowo Biofeedback, dzięki któremu lepiej funkcjonował i efektywniej się uczył. Spokój i opanowanie, wiedza, ciepły głos i miłe usposobienie to według mnie najważniejsze cechy Pani Małgorzaty. Dzięki Pani Małgorzacie Naskręt, która ma kilka specjalizacji i ogromną wiedzę i doświadczenie - mój syn nadal osiąga świetne wyniki w nauce, jest odpowiedzialny i pracowity. Na wielu poziomach dorównuje zdrowym rówieśnikom. Wielokrotnie polecałam znajomym mamom i ich dzieciom zajęcia z Panią Małgosią, która jest wspaniałym fachowcem i pedagogiem i zawsze będę polecać, ponieważ mój syn otrzymał od niej wielki dar, a my jako rodzice jesteśmy jej bardzo wdzięczni!
  Aneta
  mama Bartka
 • Mama Michała
  Zapisałam mojego dziesięcioletniego syna na zajęcia biofeedback dwa lata temu, kiedy był w drugiej klasie, ze względu na duże kłopoty z koncentracją. Syn miał problem ze skupieniem uwagi na dłużej niż 15 minut, do tego nadpobudliwość ruchową i niemożliwością było dla niego wysiedzenie całej lekcji w szkolnej ławce, odrobienie krótkiego zadania domowego trwało ponad godzinę, ponieważ ciągle coś absorbowało jego uwagę, nie mógł się wyciszyć i skupić. O metodzie biofeedback powiedziała mi wychowawczyni syna, która znała chłopca z podobnym problemem, który chodził na zajęcia już jakiś czas i widziała dużą poprawę. Syn chodzi na zajęcia  dwa lata i widać ogromną poprawę koncentracji. Stopniowo coraz łatwiej i na coraz dłużej może się skupić, odrabianie lekcji nie jest już katorgą, on sam chętnie siada do zajęć domowych, jest bardziej wyciszony, umie skupić się na jednej czynności, a nie na kilku jednocześnie i robi to zdecydowanie szybciej. Daje mu to spokój i pewność, że poradzi sobie z zadaniami. Serdecznie polecam tę metodę innym rodzicom jako formę radzenia sobie z koncentracją oraz efektywniejszym uczeniem się. Metoda ta pozwoliła również wyćwiczyć mojemu synkowi podzielność uwagi i znacznie skróciła czas potrzebny na odrabianie lekcji i naukę. Szczególnie polecam zajęcia Pani Małgorzaty Naskręt, której zaangażowanie, profesjonalizm, serdeczne podejście i empatia sprawiają, że mój syn bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia.
  Mama Michała
 • Anna
  Do Pani Małgorzaty zwróciłam się o pomoc dla syna – wcześniaka. Miał zaburzenia koncentracji i trudności z nauką. Pedagog szkolny poradził nam spróbowania biofeedbacku. Gabinet poleciła mi zaprzyjaźniona mama dziecka z podobnymi problemami. Już po kilku pierwszych zajęciach zauważyliśmy poprawę. Dłużej mógł skupić się w szkole i co nas najbardziej uszczęśliwiło – zaczął mówić dłuższymi, pełnymi zdaniami. Dzisiaj ku miłemu zaskoczeniu wielu pedagogów z lat wczesnoszkolnych syn jest absolwentem liceum. Wierzę, że dzięki tej metodzie i profesjonalnemu podejściu Pani Małgorzaty wielu dzieciom można pomóc i uchronić ich od niepotrzebnej, bo często niezawinionej przez nich traumy szkolnej.
  Anna
  mama Gabrysia

Jeśli masz wątpliwości, czy mogę Ci pomóc lub masz jakieś pytania. Napisz!