Moi klienci mówią że...

Współpraca z Joasią to wielka przyjemność! Doskonały kontakt, wszystko zgodnie z terminami, a nawet szybciej. Rewelacyjna cena usługi. Wszystko dokładnie krok po kroku wytłumaczone. Szczegółowo odpowiada na wszystkie nasze pytania. Dodatkowo otrzymałem wiele cennych porad i tipów dotyczących serwisu Getresponse. Jestem przekonany, że jeszcze wiele razy skorzystam z usług Asi i z przyjemnością polecę współpracę moim znajomym i partnerom biznesowym.

Mariusz Gęsicki

Przedsiębiorca/Jelenia Góra/profil na FB

Z całego serca polecam współpracę z Joanną. Jest nie tylko specjalistą jest przewodnikiem, a do tego ma otwartą głowę i jest nastawiona na współpracę. Od pewnego czasu nosiłam się z zamiarem postawienia własnej strony www – marzyłam o elastycznym rozwiązaniu, które wyposaży mnie z jednej strony w niezbędną wiedzę (tak abym mogła samodzielnie zmienić tekst czy wygląd mojej witryny) z drugiej strony chciałam skupić się na moim biznesie, bez godzin spędzanych na kursach z tworzenia stron www. Rozwiązanie, które zaproponowała mi Joanna jest strzałem w 10! Co najważniejsze mogę obecną stronę rozbudowywać o sklep czy platformę e-lerningową bez dodatkowych kosztów 🙂 Kontakt z Joanną od pierwszych dni był bardzo sprawny, a współpraca przyniosła szybko efekty. Joanna jest nastawiona na rezultat i służy zawsze pomocą. Jestem bardzo zadowolona, że skorzystałam z tego rozwiązania. Jestem wdzięczna, że mogłam skorzystać z takiego rozwiązania.

Adriana kogut

Praktyk biznesu i sprzedaży/Zielona Góra/strona www

Polecam każdemu kto prowadzi działalność jakąkolwiek w Internecie. Dlatego, że wiedza Asi jest dostosowana do każdego poziomu tych właśnie osób, posiada bardzo różnorodną wiedzę. Laserowo skierowaną na rozwój osób i ich działalności pod kątem nowoczesności czyli tak jak teraz trendem jest działanie w Internecie. Warto zainteresować się tym tematem, aby swoją firmę przenieść do Internetu. Moja strona jest wynikiem naszej współpracy i owocem mich szkoleń, które dostałem od Asi. Zapraszam na moją stronę https://kodywdziecznosci.pl/ksiazka/

Grzegorz Jaszewski

Mentor wdzięczności/Anglia/profil na FB

Bez mrugnięcia okiem polecam współpracę z Joanną. Jest niesamowitym specem od trudnych systemów internetowych i sprzedażowych. Rzeczy na pierwszy rzut oka niemożliwe do nauczenia stają się proste po rozmowie z Joanną. Potrafi w prosty sposób pokazać jak wielkiego słonia, nie do połknięcia na raz, można zjeść przy pomocy małej łyżeczki. Skutecznie buduje systemy do sprzedaży online. Potrafi z niesamowitą intuicją zrozumieć potrzeby klienta i sprostać jego potrzebom. Polecam współpracę. Jakość jest najwyższych lotów, a cena dostępna dla każdego portfela.

Izabela Jaworska

Coach estetyczny/Kalisz/profil na fb

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Joasią, a korzystałem z jej usług wiele razy i teraz też się nie zawiodłem. Co ma zrobić, zrobi to szybko i profesjonalnie. Jak trzeba podpowie co robić dalej z danym zagadnieniem, czy podeśle np. video gdzie wszystko tłumaczy w bardzo zrozumiały sposób. Także jak najbardziej polecam jej osobę jako kompetentną w tego rodzaju usługach.

Piotr Idzik

Rolnik w ebiznesie/Lublin/profil na FB

Serdecznie polecam współpracę z Asią wszystkim osobom, które potrzebują rozwiązań technicznych z ukierunkowaniem na swoje cele biznesowe, ale nie tylko. Asia jest osobą, która potrafi dzielić się wiedzą i ogromnym doświadczeniem w bardzo przystępny sposób językiem zrozumiałym dla każdego. Potrafi przekuć te pokłady wiedzy i doświadczenia w rozwiązania dla osób, które tego potrzebują, dając tym samym merytoryczne i mentalne wsparcie. Witryna, która zakupiłam u Asi to świetne rozwiązanie (Cztery w jednym, czyli sklep+platforma kursowa + blog + kreator stron). Zyskałam sporo czasu, który musiałabym poświęcić na budowanie sklepu, platformy kursowej, stron przechwytujących i innych stron lądowania oraz bloga. Witryna bardzo ułatwiła mi pracę i zarabianie przez Internet dlatego polecam innym osobą to rozwiązanie, jeśli myślą o zaistnieniu w Internecie i zarabianiu.

Anna Gniadek

Sklepy i strony www/Poznań/profil na FB

Serdecznie polecam Joasię. Pracą z nią to przyjemność. Jest nie tylko kompetentna, ale też otwarta i wsłuchuje się w potrzeby klienta. Podczas realizacji zlecenia jest w ciągłym kontakcie z klientem. Szybko i sprawnie odpowiada na pytania i bardzo dobrze wszystko tłumaczy. Klient nie tylko otrzymuje sklep dostosowany do oczekiwań, ale też całe morze rad i wskazówek!!! Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez Joasię usługi – otrzymałam to, czego potrzebowałam, a nawet więcej. To były dobrze zainwestowane pieniądze. Efekt pracy można zobaczyć tutaj https://sklep.lifeinharmony.pl

Anna Miodyńska

Mentorka praca z Aniołami/Paryż/profil na FB

Moi klienci komentują w social media, że ...

Posłuchaj wywiadów z moimi klientami


Section with content left

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.


Section with content left

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.